Competitie

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10 February 19:30Prima Donna Kaas Huizen HR 1 – VV Baldadig HR 1De Fuik in Kortenhoef
10 February 19:54VV Baldadig HR 1 – VC Allvo HR 1De Fuik in Kortenhoef
10 February 20:42VV Baldadig HR 1 – O.S.O. HR 1De Fuik in Kortenhoef
10 February 21:06VIF HR 1 – VV Baldadig HR 1De Fuik in Kortenhoef
17 February 19:30Almere Buiten XR 1 – VV Baldadig XR 1Waterwijk in Almere
17 February 19:30VC Allvo XR 3 – VV Baldadig XR 3Waterwijk in Almere
17 February 19:54ODIS XR 3 – VV Baldadig XR 2Waterwijk in Almere
17 February 20:18VV Baldadig XR 1 – VC Allvo XR 1Waterwijk in Almere
17 February 20:42VV Baldadig XR 3 – VIF XR 2Waterwijk in Almere
17 February 21:06VV Baldadig XR 1 – VC Allvo XR 2Waterwijk in Almere
17 February 21:06VIF XR 3 – VV Baldadig XR 2Waterwijk in Almere
17 February 21:54VV Baldadig XR 3 – VV Baldadig XR 1Waterwijk in Almere
17 February 21:54VV Baldadig XR 2 – Apollo Lovoc XR 2Waterwijk in Almere
17 February 22:18VC Allvo XR 1 – VV Baldadig XR 3Waterwijk in Almere
17 February 22:42VV Baldadig XR 2 – VC Allvo XR 4Waterwijk in Almere
10 March 19:30VV Baldadig XR 4 – VC Allvo XR 5De Fuik in Kortenhoef
10 March 19:54Almere Buiten XR 3 – VV Baldadig XR 4De Fuik in Kortenhoef
10 March 20:42VV Baldadig XR 4 – VIF XR 6De Fuik in Kortenhoef
10 March 21:30Prima Donna Kaas Huizen XR 1 – VV Baldadig XR 4De Fuik in Kortenhoef
17 March 19:54VV Baldadig HR 1 – VIF HR 1Waterwijk in Almere
17 March 20:18VC Allvo HR 1 – VV Baldadig HR 1Waterwijk in Almere
17 March 21:06VC Allvo HR 2 – VV Baldadig HR 1Waterwijk in Almere
24 March 19:30VV Baldadig XR 3 – VIF XR 1De Fuik in Kortenhoef
24 March 19:30ODIS XR 2 – VV Baldadig XR 2De Fuik in Kortenhoef
24 March 20:18VC Allvo XR 3 – VV Baldadig XR 1De Fuik in Kortenhoef
24 March 20:18O.S.O. XR 1 – VV Baldadig XR 3De Fuik in Kortenhoef
24 March 20:42VC Allvo XR 1 – VV Baldadig XR 1De Fuik in Kortenhoef
24 March 20:42VV Baldadig XR 2 – Keizer Otto-Trivolley XR 1De Fuik in Kortenhoef
24 March 21:06Apollo Lovoc XR 2 – VV Baldadig XR 2De Fuik in Kortenhoef
24 March 21:30Almere Buiten XR 1 – VV Baldadig XR 3De Fuik in Kortenhoef
24 March 21:54VV Baldadig XR 1 – VIF XR 2De Fuik in Kortenhoef
24 March 22:18VV Baldadig XR 3 – VC Allvo XR 3De Fuik in Kortenhoef
24 March 22:18VV Baldadig XR 2 – ODIS XR 3De Fuik in Kortenhoef
24 March 22:42VV Baldadig XR 1 – Almere Buiten XR 1De Fuik in Kortenhoef
31 March 19:30VV Baldadig XR 4 – vv Nederhorst XR 1Waterwijk in Almere
31 March 20:18VIF XR 5 – VV Baldadig XR 4Waterwijk in Almere
31 March 21:06VV Baldadig XR 4 – VC Allvo XR 5Waterwijk in Almere
31 March 21:54Prima Donna Kaas Huizen XR 1 – VV Baldadig XR 4Waterwijk in Almere
14 April 19:30VV Baldadig HR 1 – O.S.O. HR 1De Fuik in Kortenhoef
14 April 20:18VIF HR 1 – VV Baldadig HR 1De Fuik in Kortenhoef
14 April 20:42VC Allvo HR 2 – VV Baldadig HR 1De Fuik in Kortenhoef
14 April 21:30VV Baldadig HR 1 – Prima Donna Kaas Huizen HR 1De Fuik in Kortenhoef
21 April 19:30VC Allvo XR 4 – VV Baldadig XR 2Waterwijk in Almere
21 April 19:54VV Baldadig XR 1 – VV Baldadig XR 3Waterwijk in Almere
21 April 20:18VV Baldadig XR 2 – VIF XR 3Waterwijk in Almere
21 April 20:42VC Allvo XR 2 – VV Baldadig XR 1Waterwijk in Almere
21 April 21:06VV Baldadig XR 3 – VC Allvo XR 2Waterwijk in Almere
21 April 21:30VIF XR 1 – VV Baldadig XR 1Waterwijk in Almere
21 April 21:30VV Baldadig XR 2 – Lovoc XR 1Waterwijk in Almere
21 April 21:54VV Baldadig XR 3 – VC Allvo XR 1Waterwijk in Almere