Competitie

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
24 September 19:30VV Baldadig XR 1 – VC Allvo XR 1De Fuik in Kortenhoef
24 September 19:30Apollo Lovoc XR 2 – VV Baldadig XR 2De Fuik in Kortenhoef
24 September 19:54VIF XR 2 – VV Baldadig XR 3De Fuik in Kortenhoef
24 September 20:18ODIS XR 2 – VV Baldadig XR 2De Fuik in Kortenhoef
24 September 20:42VIF XR 1 – VV Baldadig XR 1De Fuik in Kortenhoef
24 September 21:06VV Baldadig XR 3 – VC Allvo XR 1De Fuik in Kortenhoef
24 September 21:06VV Baldadig XR 1 – VIF XR 2De Fuik in Kortenhoef
24 September 21:30VV Baldadig XR 2 – VC Allvo XR 4De Fuik in Kortenhoef
24 September 21:54Almere Buiten XR 1 – VV Baldadig XR 1De Fuik in Kortenhoef
24 September 21:54VV Baldadig XR 3 – VIF XR 1De Fuik in Kortenhoef
24 September 22:18VV Baldadig XR 2 – VIF XR 3De Fuik in Kortenhoef
24 September 22:42VC Allvo XR 2 – VV Baldadig XR 3De Fuik in Kortenhoef
08 October 19:30VV Baldadig HR 1 – VIF HR 1De Fuik in Kortenhoef
08 October 19:54VC Allvo HR 1 – VV Baldadig HR 1De Fuik in Kortenhoef
08 October 20:42VV Baldadig HR 1 – Prima Donna Kaas Huizen HR 1De Fuik in Kortenhoef
08 October 21:06VIF HR 2 – VV Baldadig HR 1De Fuik in Kortenhoef
29 October 19:30VV Baldadig XR 3 – Almere Buiten XR 1Waterwijk in Almere
29 October 19:30VV Baldadig XR 1 – VC Allvo XR 2Waterwijk in Almere
29 October 20:18VC Allvo XR 3 – VV Baldadig XR 3Waterwijk in Almere
29 October 20:18VV Baldadig XR 2 – Almere Buiten XR 2Waterwijk in Almere
29 October 20:42VV Baldadig XR 1 – Prima Donna Kaas Huizen XR 1Waterwijk in Almere
29 October 21:06Keizer Otto-Trivolley XR 1 – VV Baldadig XR 2Waterwijk in Almere
29 October 21:30VC Allvo XR 3 – VV Baldadig XR 1Waterwijk in Almere
29 October 21:30Prima Donna Kaas Huizen XR 1 – VV Baldadig XR 3Waterwijk in Almere
29 October 21:30VV Baldadig XR 2 – Lovoc XR 1Waterwijk in Almere
29 October 22:18VV Baldadig XR 3 – VV Baldadig XR 1Waterwijk in Almere
29 October 22:18VV Baldadig XR 3 – VV Baldadig XR 1Waterwijk in Almere
29 October 22:42O.S.O. XR 1 – VV Baldadig XR 2Waterwijk in Almere
12 November 19:30VV Baldadig HR 1 – VIF HR 2Waterwijk in Almere
12 November 20:18VV Baldadig HR 1 – VC Allvo HR 1Waterwijk in Almere
12 November 20:42O.S.O. HR 1 – VV Baldadig HR 1Waterwijk in Almere
12 November 21:30Prima Donna Kaas Huizen HR 1 – VV Baldadig HR 1Waterwijk in Almere
19 November 19:30VC Allvo XR 1 – VV Baldadig XR 1De Fuik in Kortenhoef
19 November 19:54VV Baldadig XR 3 – VIF XR 2De Fuik in Kortenhoef
19 November 19:54VV Baldadig XR 2 – Apollo Lovoc XR 2De Fuik in Kortenhoef
19 November 20:18VV Baldadig XR 1 – Almere Buiten XR 1De Fuik in Kortenhoef
19 November 20:42VIF XR 1 – VV Baldadig XR 3De Fuik in Kortenhoef
19 November 21:06VV Baldadig XR 1 – VC Allvo XR 3De Fuik in Kortenhoef
19 November 21:06Lovoc XR 1 – VV Baldadig XR 2De Fuik in Kortenhoef
19 November 21:30VV Baldadig XR 3 – VC Allvo XR 2De Fuik in Kortenhoef
19 November 21:54VV Baldadig XR 2 – ODIS XR 2De Fuik in Kortenhoef
19 November 22:18VC Allvo XR 2 – VV Baldadig XR 1De Fuik in Kortenhoef
19 November 22:42Almere Buiten XR 1 – VV Baldadig XR 3De Fuik in Kortenhoef
19 November 22:42VIF XR 3 – VV Baldadig XR 2De Fuik in Kortenhoef
03 December 19:30VV Baldadig HR 1 – VIF HR 2De Fuik in Kortenhoef
03 December 19:54VV Baldadig HR 1 – O.S.O. HR 1De Fuik in Kortenhoef
03 December 20:42VIF HR 1 – VV Baldadig HR 1De Fuik in Kortenhoef
03 December 21:06Prima Donna Kaas Huizen HR 1 – VV Baldadig HR 1De Fuik in Kortenhoef
10 December 19:30VC Allvo XR 1 – VV Baldadig XR 3Waterwijk in Almere
10 December 19:30VV Baldadig XR 2 – O.S.O. XR 1Waterwijk in Almere