Heren 2

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
07 October 19:54Almere Buiten HR 1 – VV Baldadig HR 2De Fuik in Kortenhoef
07 October 21:06VC Allvo HR 2 – VV Baldadig HR 2De Fuik in Kortenhoef
07 October 21:30VV Baldadig HR 2 – Prima Donna Kaas Huizen HR 2De Fuik in Kortenhoef
11 November 19:54VV Baldadig HR 2 – Almere Buiten HR 1Waterwijk in Almere
11 November 21:06VV Baldadig HR 2 – Almere Buiten HR 2Waterwijk in Almere
11 November 21:30Prima Donna Kaas Huizen HR 2 – VV Baldadig HR 2Waterwijk in Almere
02 December 19:30VV Baldadig HR 2 – VC Allvo HR 2De Fuik in Kortenhoef
02 December 20:18VIF HR 2 – VV Baldadig HR 2De Fuik in Kortenhoef
02 December 21:06VV Baldadig HR 2 – Keizer Otto-Trivolley HR 1De Fuik in Kortenhoef
02 December 21:54Spetters HR 1 – VV Baldadig HR 2De Fuik in Kortenhoef

Stand

#TeamGPWV+
1Almere Buiten HR 141010612292
2VC Allvo HR 2410106108101
3Prima Donna Kaas Huizen HR 239938378
4VIF HR 238849267
5VV Baldadig HR 2488812993
6Almere Buiten HR 234486990
7Keizer Otto-Trivolley HR 14441286140
8Spetters HR 1333972100